Proje Yönetimi

Projelerinizi, fikrin doğuşundan, ürün veya hizmetin ortaya çıkmasına, teslim sonrası hizmete varana kadar olan süreci yönetiyor, kontrol altında, Hedefler doğrultusunda, En uygun maliyetle, Zamanında, İhtiyacı en iyi karşılayan, Standartları belirlenmiş, Takip edilebilir şekilde yönetmenizi sağlayacak, teknik ve yönetsel becerilerinizi geliştirecek eğitim programı sunuyoruz.

 

Sizin ve tüm organizasyonun, aynı dili konuşmasını ve tüm çalışanların iş süreçlerine ve şirket hedeflerine odaklanmasını sağlar. Maliyetlerinizi kontrol etmenize ve hedeflerinizi yakalama da yardımcı olur,

Başarılı, fark yaratacak, katma değerli projeler, mutlu müşteriler ve daha çok güvenilirlik ile işinizin devamlılığına katkı sunmaktayız.

Proje Yönetimi ile ilgili yapılan araştırmalarda, yürütülen çok sayıda projenin başarısızlıkla sonuçlandığını ve bunun önemli mali kayıplara yol açtığını göstermektedir.

Başarılı Projeler, müşteri beklentisini karşılamış, kapsam, zaman ve maliyet hedeflerine ulaşmış, gelir elde etmiş ve iyi bir yatırım getirisi sağlanmış olarak tanımlanır.

Başarılı projeleri gerçekleştirmek için;

1- Kapsamın gerçekçi tanımlanmış ve doğru yönetilir olması

2- İş Programı tahmin edilebilir olması

3- Ölçülebilir ve Ulaşılabilir hedefler koyarak, projenin izlenmesi ve kontrolü

4- Proje paydaşlarının projeye etkin katılımının sağlanması

5- Proje ekibinin performansı Proje risklerinin önceden tahmin edilmesi,

Copyright © Z Dijital Yönetim Danışmanlığı 1993-2017 © Tüm hakları saklıdır.

Yandex.Metrica