Biz Kimiz?

1993 yılında kurulan firmamız, belgelendirme, eğitim ve insan kaynakları başta olmak üzere çıktığımız bu yolda, Z Dijital Yönetim Danışmanlığı, Dijital dönüşüm projeleri, Dijtial Kurumsallaşma, Yazılım Uygulamaları, Ar-Ge Proje Uygulama ve Danışmanlıkları faaliyetlerine zaman için de portföyüne eklemiştir.

25 yıllık tecrübemiz ve alanında yetkin uzman kadromuzla, gelişen teknoloji ve yönetim araçlarını uygulayarak kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Üniversite destekli, bilimsel verimlilik analizleri ve dijital çözümlerimizle proje bazında bizzat yerinde çözüm ortaklığı yapıyoruz. Firmanızı kendi firmamız gibi benimseyerek projelerimizi sunuyor ve sisteminize entegre ediyoruz. Hazır standart paketler yerine bizzat firmanıza özel kolay kullanılabilir, şirket kültürüne uygun çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

  • Yönetim danışmanlığı çalışmalarımızı dijital platforma taşıyarak bölgemizde lider ve öncü bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

  • Dijital dünyada rekabet edebilir, küresel pazarda söz sahibi ve kurumsallaşarak yeni nesillere aktarılabilen modern yönetim anlayışı çerçevesinde , firmalara danışmanlık,eğitim ve dijital çözümler sunmak.

Projelerimiz

0

Müşterilerimiz

0

Firmalarımız

0
Yandex.Metrica